Morski Klif Międzyzdroje

O Nas - Morski Klif

Morski Klif
Twoje wymarzone wakacje nad morzem


Morski Klif to obiekt malowniczo usytuowany na jednym z wyższych wzniesień w Międzyzdrojach. W naszych klimatycznych, świerkowych domkach, wspaniale wypoczniesz, a kawę wypijesz na własnym tarasie na świeżym powietrzu. Zielony teren wypoczynkowy, na którym usytuowano domki, znajduje się w miejscu zacisznym, z dala od zgiełku miasta.

Cudowne łono natury z piękną panoramą miasta i widokiem na morze umili Twój wypoczynek. Do dyspozycji Gości oddajemy 1500 m² ogrodzonego terenu z różnymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Nie zabrakło tu miejsca na ognisko, plac zabaw, kreatywne zajęcia plastyczne czy mini-kawiarenkę tylko dla naszych Gości. Morski Klif to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek, niezależnie od pory roku i pogody.


Akceptujemy BON TURYSTYCZNY!


Morski Klif jest przyjazny dla alergików oraz rodzin z dziećmi. Bardzo dbamy o czystość, wszystkie wnętrza, urządzone za pomocą naturalnych materiałów, są po generalnym remoncie, a w oknach zainstalowano siatki na komary. Nie przyjmujemy zwierząt.

Gościmy w naszej siedzibie turystów od pokoleń, zawsze z chęcią wychodząc na przeciw życzeniom Gości i stale udoskonalając naszą ofertę, dbając o Państwa komfort i wygodę.


Dodatkowe udogodnienia


    Na terenie naszej posesji znajdą Państwo:
  • duży, bezpieczny, ogrodzony teren zielony
  • internet bezprzewodowy
  • mini placyk zabaw
  • miejsce do grillowania
  • miejsce na ognisko (oraz drewno - dodatkowo płatne)
  • mini bar dla grup zorganizowanych oraz rodzinn na życzenie (dostępny w określonej porze dnia i po uprzednim umówieniu
  • odbieramy/dowozimy turystów z dworca PKP i PKS :)
  • oferujemy zajęcia artystyczne na wysokim poziomie, prowadzone przez doświadczonego pedagoga - indywidualne lub grupowe - za dodatkową opłatą

Posiadamy TYLKO miejsca postojowe. Parking płatny dla Gości dostępny jest w odległości kilkuset metrów od posesji, przy ul. Komunalna 3, 72-500 Międzyzdroje, kontakt i cennik: parkingmiedzyzdroje24h.pl


wakacje nad morzem