Atrakcyjne ceny wynajmu domków wypoczynkowych - Międzyzdroje

Cennik

SEZON ASEZON BSEZON C
Lipiec,
Sierpień,
Święta,
Długie weekendy
CzerwiecWrzesień,
Maj
Domek Morski
(jednopokojowy)
320 PLN280 PLN200 PLN
Domek Leśny
(jednopokojowy)
320 PLN280 PLN200 PLN
Domek Mew
(trzypokojowy)
450 PLN400 PLN350 PLN
Domek Słoneczny
(dwupokojowy)
390 PLN340 PLN280 PLN

Ceny podane w tabeli obowiązują przy pobytach na dwie doby i więcej.

Przy rezerwacji na jedną dobę obowiązuje dopłata w wysokości 150zł/domek.

Cena za domek nie podlega korekcie w przypadku zamieszkania tylko jednej osoby.

Ceny dla grup ustalane są indywidualnie.

W pozostałych miesiącach roku ceny ustalane są indywidualnie.

W lipcu i sierpniu pobyt wynosi minimum 6 dni, w pozostałych miesiącach możliwa rezerwacja na dowolną ilość dni.

Regulamin

Regulamin pobytu dla Gości Morskiego Klifu w Międzyzdrojach

1. Turysta zobowiązany jest do przestrzegania porządku obowiązującego w obiekcie oraz do użytkowania wszystkich pomieszczeń zgodnie z ich przeznaczeniem.

2. Po przyjeździe należy się zameldować przedstawiając dokument tożsamości oraz uiścić pozostałą część opłaty - płatność tylko gotówką.

3. Doba pobytowa trwa od godziny 16:00 dnia przyjazdu do godziny 10:00 dnia wyjazdu.

4. Na początku i na końcu pobytu dokonana zostanie inwentaryzacja i sprawdzenie stanu pomieszczeń wraz z ich wyposażeniem.

5. Sprzątanie domków zajętych przez turystów ustalone jest indywidualnie z gospodarzami w dniu przyjazdu (dotyczy pobytu dłuższego niż 7 dni).

6. Jeżeli liczba turystów jest wyższa niż wcześniej ustalono gospodarz ma prawo odmówić przyjęcia dodatkowych osób lub odstąpić od umowy z winy turysty.

7. Turysta nie może bez zgody gospodarzy przyjmować na nocleg lub pobyt dzienny dodatkowych osób traktując ich jako swoich gości.

8. Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowujących się agresywnie gospodarze maja prawo wymówić nocleg w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.

9. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za mienie turysty.

10. Turysta odpowiada za wyrządzone przez siebie szkody, za które ma obowiązek zapłacić na miejscu z własnych środków, za szkody spowodowane przez dzieci odpowiadają ich opiekunowie.

11. Turysta otrzymuje do swojej dyspozycji klucz do domku i zobowiązany jest zwrócić go w dniu wyjazdu. Zgubienie klucza powoduje obowiązek uiszczenia należnej opłaty.

12. Nie przyjmujemy zwierząt.

13. Za pobyt turysty poza terenem Morskiego Klifu gospodarze nie ponoszą żadnej odpowiedzialności.

14. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

15. W godzinach 22:00- 7:00 obowiązuje cisza nocna, chyba że wcześniej ustalono warunki zabawy.

16. Przy paleniu grilla oraz ogniska należy zachować szczególną ostrożność.

17. Zasady dotyczące użytkowania ogniska: tylko po uzgodnieniu z gospodarzami Morskiego Klifu, w terminie i porze dogodnej dla obu stron. Pierwsze ognisko jest nieodpłatne, kolejne to koszt 30 zł. Chęć rozpalenia ogniska należy zgłosić w danym dniu najpóźniej do godziny 15.00.

18. Wymiana ręczników na żądanie- 20zł/ komplet dla 1 osoby.

19. Parking płatny dla Gości dostępny jest w odległości kilkuset metrów, przy ul. Komunalna 3, 72-500 Międzyzdroje, kontakt i cennik: http://parkingmiedzyzdroje24h.pl/

20. Informujemy, że nie organizujemy wieczorów kawalerskich, w wyjątkowych przypadkach wspieramy organizację kameralnych wydarzeń rodzinnych.

21. Po uprzednim, wcześniejszym ustaleniu, jesteśmy w stanie zorganizować warsztaty kreatywne, w tym pracę z gliną, witraż, wyplatanie z rattanu zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Warsztaty są dodatkowo płatne. Preferujemy zajęcia grupowe/rodzinne.

22. Akceptujemy bony turystyczne.

Gospodarze służą wyjaśnieniami, radą we wszystkich spornych kwestiach dotyczących regulaminu i uprzejmie proszą zacnych gości o jego przestrzeganie.

wakacje nad morzem